(Фото) Марјана Станојкоска го откри своето деколте

Водителката Марјана Станојкоска уште еднаш ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи.

Со својот последен пост на „Инстаграм“, комбинација од четири слики, никој не остави рамнодушен.

Станојкоска позира во кафен комбинезон, којшто е целосно прилепен на телото, а ја одликува и нејзината прекрасна фигура.

Не е тешко да се забележи дека водителката посветува голем дел од своето време пазејќи на исхраната која ја внесува, а очигледно е дека посетува теретана. 

Со црвени нокти, плава долга коса и сериозен поглед, Марјана Станојкоска изгледа неодоливо и посекси од кога било. 

Коментари

Популарно