(Фото) Лила Филиповска со раскопчана кошула и cekcи градник

Мкедонската водителка Лила Филиповска важи за една од најубавите и најзгодните жени на македонската сцена.

Нејзиите објав на социјалните мрежи предизвикуваат бура реакции.

Лила изненади со фотографија во издание какво досега ја немаме видено.

Раскопчаната кошула и секси градникот привлекоа големо внимание, а Лила делува како да е минимум 20 години помлада.

Погледнете:

Коментари

Популарно