(Фото) Катарина Ивановска позира само во проѕирен црвен градник на себе

Во својата долга интернационална кариера како модел, нашата македонска убавица Каратина Ивановска изработи бројни фотосесии за ултра познати брендови во модната индустрија.

Па така, нејзиното портфолио е богато и токму поради тоа таа се почесто има нови ангажмани.

Профилот на Инстаграм пак, е местото каде таа редовно објавува нови моменти од нејзиното секојдневие, но се присетува и на постари фотографии од некои фотосесии кои и се лично драги.

Така беше и овој пат, иако ја репризираше конкретната фотка каде позира во долна облека, веруваме дека секојпат е довредојдена за нејзините следбеници, особено оние од посилниот пол.

За добра ноќ пак, убавата Катарина прати жежок поздрав од ретро фотографија на која е во проѕирен црвен градник од тантела. Шминка со црвени усни и исцртани очи.

Ултрасекси издание во кое изгледа бомбастично.

Коментари

Популарно