(Видео) Јокиќ по напорната сезона се опушти во кафеана

Српскиот кошаркар Никола Јокиќ ја доби наградата за МВП во регуларниот дел од НБА-сезоната, а потоа уживаше во една кафеана.

Јокиќ се опушти по напорната сезона во најсилната кошаркарска лига и реши да заигра на една позната балканска песна.

Коментари

Популарно