(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ со своите облини ги возбуди фановите

Наследницата на Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ често е активна на социјалните мрежи и со следбениците споделува како ужива во секојдневието.

Таа објавува голем број на фотографии, а често е и во центарот на вниманието поради провокативноста на истите.

Истото се случи и овој пат кога таа позираше во костим за капење, а во преден план го истакна бујното деколте и задник во танга.

Коментарите по ова само се нижеа, а фановите и порачаа дека е „бомба“ и дека е „убавица“.

Коментари

Популарно