(Фото) Пејачката буквално ги „истури“ силиконите на свадбата на Катарина Грујиќ

„Половина естрада“ се собра на свадбата на Катарина Грујиќ и фудбалерот Марко Гобељиќ, а меѓу нив беше и пејачката Александра Пријовиќ.

Александра за оваа пригода облече провокативен фустан со кој го истакна своето деколте, а друштво ѝ правеше братот на нејзиниот сопруг, Филип Живојиновиќ, Виктор.

Она што сите го забележаа е и дека пејачката има и нова фризура која е збогатена со шишки, а дали навистина тоа го забележаа тоа од „прва“ или пак нејзиното деколте беше во прв план проценете самите.

Коментари

Популарно