Мелита се исповеда: Jaс сум класична будала

Поранешната ТВ водителка и трендсетерка Мелита Ракичевиќ отсекогаш била активна корисничка на Инсатграм, место кое за неа е одлична платформа каде сите може да ја видат и разберат она што сака да го каже и покаже.

Мелита од оние кои немаат резерва кога нешто ги мачи, па за да си олесни на душата таа знае да напише што ја мачи или кој ја „мачи“.

Овој пат во описот на една од фотографиите го прозва поранешниот сопруг и напиша:

-Дали мирно спиеш??? Поквареноста на бившиот маж отиде предалеку…Сега сум опасна и секако убава. Гласеше коментарот во опсот на една од фотографиите.

Ова не и беше доволно на Мелита, па се расплени со исповед во следната објава и додаде:

-И така денес по многу анализирање ноќеска сватив дека јас сакајќи да бидам предобра како човек,жртвував голем дел од животот за други што ги сакам, сум класична будала. Некако да признаам иако имам врвна интелигенција и мозок ама баш генијален ,ретарди. И зли мои блиски не ги доживеав така опасни да те заебат. Па си викам идемо даље, пуно си грешела хаха што е небулоза али ај и решив да средам јако неколку особи пошто ме потценија и митно хаха ма какви само лудо и весело себично ќе си живеам дека да не заборавев на себе заради тие што ги сакам одамна ќе бев на друга планета… И со бољи нерви. Е значи се’ е во право време, заврши Мелита која овој пат не посочи дали и во случајов повторно го прозва поранешниот сопруг

За потсетување, Мелита Ракичевиќ беше во брак со познатиот скопски угоститетел Владимир „Соме“ Ракичевиќ со кој ја има ќерката Барбара.

Коментари

Популарно