Агнеса Органџиева ужива на плажа

Деновиве Агнеса Органџиева ужива на летен одмор, а плажата дефинитивно е место каде што не е потребно посебно дотерување.

Така Агнеса ги изненади следбениците на социјалните мрежи каде што е доста активна во последно време, споделувајќи фотографии без грам шминка на себе.

Иако не повеќето фотографии секогаш е стокмена од глава до пети, овој пат Агнеса испозира во костим за капење на зајдисонце и без шминка.

Под фотографиите се редеа пофални коментари за нејзиниот изглед.

Коментари

Популарно