ФОТО: Антомнија Гиговска во проѕирен фустан без горниот дел од бикинито

Малда македоснка музичка ѕвезда, Антонија Гиговска, вчра на својот Инстаграм профил објави две фотографии во црно бикини и напиша дека е вратена во Македонија. 

- Полседнииии сеее, се вратив дома и правац студиа. Штоооо сакате да чуете следно од Антоњаааа?

4

Апеак, фотографиите што на нас ни го привлекоа вниманието се објавени пред 6 дена, а во нив Антонија во проѕирен фустан, бес горниот дел од бикинито, позира од различни агли. 

- Права млада дама и та хаљина је драма, напиша младата пејачка на постот на Инстаграм.

Ова не се првите провокативни фотографии кои Антонија ги објави од незјиниот одмор во Турција ова лето. Претходно во минијатурно бикини ги истакна атрибутите пред огледало. (ФОТКИТЕ ТУКА)

Коментари

Популарно