ФОТО: Луна Џогани се соблече во бикини

Луна овој пат се сончаше на лежалка и го овековечи секој дел од нејзината витка фигура, а коментарите и комплиментите за неа пристигнуваа со молскавична брзина.

Риалити учесничката Луна Џогани веднаш по породувањето ја врати својата совршена линија и со тоа се пофали кај своите следбеници на Инстаграм.

Имено, Луна реши да ја доведе линијата до совршенство, се посвети, држеше посебна диета и тренинзи, а првите резултати ги покажа кога летово се соблече во бикини.

„Совршена“, „Бомба“, „Честитки“, „Совршена линија“, „Убава“, Изгледаш сè поубаво“, се само дел од коментарите.

Да потсетиме, Луна се прослави со учеството и победата во реалното шоу „Задруга“, по што се омажи за Марко Миљковиќ и се оствари во улогата на мајка.

Коментари

Популарно