ВИДЕО: Теа Таировиќ замеша во бикини и предизвика ЛУДИЛО!

Пејачката ја истакна витката линија, тесниот струк и бујните гради во преден план

Популарната пејачка Теа Таировиќ ја разгоре фантазијата на луѓето со провокативни кадри од собата и покажа како изгледа во оскудно издание.

Теа се соблече и облече минијатурно бикини, а пред огледалото заигра на нејзината песна „Drunk“.

Пејачката ја истакна витката линија, тесниот струк, но и бујните гради кои ги привлекоа погледите на многумина, кои застанаа токму таму.

Таировиќ покажа зошто важи за една од најатрактивните и најпосакуваните пејачки на јавната сцена, а не недостигаа реакции за нејзиниот изглед.

„Ти си на пламен“, „Бомбетина“, „Пееш или пливаш за викенд“, „Ти си совршена“, „Најсилното пиле на сцената“, „Изгледаш толку добро што е грев да се облекуваш повеќе од you do now“, „Лудило“, „Имаме бикини кралица“, „Жена од моите соништа“, се дел од коментарите.

Коментари

Популарно