(Фото) Марина со досега невидена провокација

Пејачката Марина Висковиќ им се обрати на следбениците со жешка фотографија преку која сакаше да објави нешто ново за својата публика.

Имено, пред тоа таа се соблече и ги покажа облините во костим за капење.

-Малку голотија за да можете сите свечено да се соберете да објавиме важна вест, рече таа со фотографија на која ја спуштила тренерката и позираше во танга бикини.

Ги ставила градите во преден план, а потоа се свртела и го покажала задникот…  Откако ги собрала следбениците, им кажала дека наскоро ќе започне музички проект.

Коментари

Популарно