(Фото) Цеца се појави во комбинација која предизвика бура од реакции

Светлана Цеца Ражнатовиќ со децении важи за стилска икона, а секој нејзин стајлинг е внимателно избран.

Таа денеска на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во црна комбинација, која предизвика бурни реакции.

Тесна јакна,  мини здолниште и хулахопки со циркони во боја на кожа ги воодушевија сите, а за изгледот на Цеца има само позитивни коментари.

Коментари

Популарно