(Видео) Сања тресна на земја среде емисија

Некогашната ријалити старлета, сега ТВ водителка Сања Станковиќ само неколку часа откако беше во Ургентниот центар поради стомачни проблеми, дојде во телевизија „Ред“ да ја води „Утринската програма“.

Не се забележуваше дека има некакви здравствени проблеми, па толку силно блесна во светло црвен фустан со длабок шлиц и високи потпетици, поради што, како што се испостави подоцна, заврши на патос.

Имено, гостин на Сања и бил личниот тренер кој на поранешната учесничка во „Задруга“ се обидел да и покаже една вежба со голема гумена топка. Водителката се обидела да ја изведе најдобро што умее, но додека се мачела да фати правилна позиција колегата и ја потшутнал топката и старлетата го „бакнала подот“.

Сања се испружила и паднала, а она што го носела на себе за момент открило што носи под фустанот.

Целото видео погледнете го ОВДЕ

Коментари

Популарно