(Фото) Ријана позираше со стомак до заби целосно топлес

Сите го коментираат скудното стилско издане на пејачката во поодмината бременост.

Познатата пејачка од Барбадос Ријана одбројува до породувањето, а речиси цела бременост не се откажа од трендот на гол стомак. Во овој поглед, поп-ѕвездата со месеци ја користи приликата да го покаже нараснатиот стомак, но сега отиде чекор понатаму.

Имено, една од најголемите планетарни ѕвезди на денешницата на својот официјален Инстаграм профил објави фотографија на која „изгледа како да е од мајка родена “.

Таа разголена топлес под сонцето позираше пред камера со пуштената долга црна коса, без ниту едно парче облека, а градите ги покри со рацете.

– Трендот што го нарекувам „триење на градите“ – напиша пејачката во описот на фотографијата.

Да потсетиме, Ријана и нејзиното момче АСАП Роки минатата година станаа родители на момче, а за време на настапот на „Супер Боул“ пејачката откри дека повторно ево друга состојба.

Својот прв наследник го нарекоа РЗА, а многумина на социјалните мрежи коментираат дека е „најсреќното бебе“, бидејќи на сите папарацо фотографии е насмеан.

Коментари

Популарно