(Видео) Бразилска секс-бомба ќе пее во финалето на ЛШ

Европската куќа на фудбалот (УЕФА) објави дека атрактивната бразилска пејачка Анита ќе настапи за време на финалето во Лигата на шампиони (ЛШ).

Анита на 10 јуни во Истанбул ќе пее пред натпреварот меѓу Манчестер сити и Интер, кои ќе се борат за европската круна.

Бразилката има 30 години, а поради нејзините хитови, но и заводливата фигура привлече голем број фанови на Инстаграм.

Целото видео погледнете го ОВДЕ

Коментари

Популарно