(Видео) Лила ги соблече чевлите и се качи на сепаре

Познатата водителка Лила Филиповска беше дел од гостите на свадбата на водителот Миро Кацаров и неговата избраничка Ивана Кузмановска, која вчера се одржа во родниот град на водителот.

Лила за оваа прилика, но како и за сите други се дотера од глава до пети и блесна во полн сјај…

Водителката овојпат се реши за креација со длабоко деколте, додека пак на лицето имаше нежна шминка која ја истакна нејзината убавина.

Лила била една од највеселите гости на свадбата, а тоа може да се види и на „сторињата“ која таа ги сподели на Инстаграм, каде може да се види како игра качена на сепаре…

Погледнете го видеото ОВДЕ

Коментари

Популарно