Жена се фрли од терасата на ГТЦ, момче се обидело да ја фати но не успеало

Пред малку жена се фрли од терасата на Градскиот трговски центар пред влезот од страната на Плоштад Македонија, објави 24инфо.

Пред да се фрли или не жената се премислувала неколку пати, па едно момче се обидело да ја фати но не успеало, пишува порталот.

Според информаците жената е жива и има телесни повреди. 

Коментари

Популарно