(Фото) Џеј Ло блесна на премиера, сите гледаа во длабокото деколте

Џенифер Лопез се појави заедно со сопругот Бен Афлек на премиерата на нејзиниот филм „This Is Me… Now: A Love Story“, а вниманието го привлече со необичен фустан.

Популарната Џеј Ло носеше црн фустан без прерамки со необични детали од колекцијата Couture есен/зима 2022 година на Зухаир Мурад.

Коментари

Популарно