Новата водителка на „Ѕвездите на гранд“ не сака да влегува во ниту еден туѓ паричник, па никој ни во нејзиниот!

Некогашната пејачка Ана Севиќ официјално е новата водителка на „Ѕвездите на гранд“ откако си замина досегашната Сања Кужет која го очекува своето второ дете.

Таа за српските медиуми вели дека е пресреќна што повторно е на истата сцена и дека има само позитивна трема.

-Дури и кога се натпреварував имав позитивна трема, никогаш онаа напната и панична трема. Постои голема одговорност, сега е подруго откако се натпреварував јас, ќе се усовршиме сите заедно и полека, вели таа.

Инаку се појавија шпекулации и дека таа ќе добива плата од 5.000 евра, но Сана Севиќ ниту сакаше да демантира, ниту да потврди.

-Не би влегла во ниту еден паричник, не го коментирам тоа, додала таа.

Коментари

Популарно