Поранешниот на Северина доби наследник на кого му даде две имиња, едното го носи и нивното заедничко дете со пејачката!

Бизнисменот Милан Поповиќ денеска стана татко по петти пат!

Неговата сопруга Бојана се породи во приватна клиника и на свет донесе здраво момче.

Инаку, ова е петто дете и четврти син на Поповиќ.

– Српскиот крал на бакарот и неговата 28 години помлада сопруга Бојана, по синовите и ќерките, добија уште едно момче на кое му го дадоа името Теодор Александар – открива добро упатен извор за српските медиуми , а понатаму наведува:

– Породувањето помина добро. Бојана и бебето се добро, а момчето ги доби сите најдобри оценки.

Да потсетиме, Поповиќ со пејачката Северина Вучковиќ го има и синот Александар.

Коментари

Популарно