(Фото) Најпознатиот турски доктор го разоткри Тошиќ – фудбалерот има проблем, па сака да го реши

Српските портали пишуваат дека Душко Тошиќ си пресадил коса или сè уште планира да го направи тоа и сето поради една фотографија која се појави на неговиот Инстаграм профил.

Имено, законскиот сопруг на Јелена Карлеуша се фотографирал со еден од најугледните турски лекари и фудбалер Хатиб Хачинсон, а средбата за која веќе подолго време се зборува се случила на клиниката за трансплантација на коса.

Имено, Душко  се фотографирал со еден од најугледните турски лекари и фудбалер Хатиб Хачинсон, а средбата за која веќе подолго време се зборува се случила на клиниката за трансплантација на коса.

– Драго ни е што можевме да ги угостиме Душко и Хатиба на нашата клиника.

Прво што им падна на памет на сите, особено на домашната јавност и медиумите, е дека тој  веќе некое време има проблеми со зачувување на густата кадрава коса и дека на првите знаци на опаѓање се појавува најголемата машка слабост. решил да се обрати кај специјалист во Турција.

Се шпекулира дека истото го направил и неговиот колега.

Друга мисла на неговите фанови и голема веројатност е дека фудбалскиот менаџер и фудбалерот позирале таму за промотивни цели или причината за нивната посета е тоа што споменатата клиника нуди некој друг вид на услуги.

Останува да видиме дали самиот Тошиќ ќе се пофали со резултатите, што и да прави.

Коментари

Популарно