(Видео) Поради оваа провокативна снимка пејачката стана атракција во Дубаи

Гога Секулиќ редовно објавува интересни моменти со своите следбеници на социјалните мрежи. Пејачката ја напушти Србија, а на одмор отиде во топлиот Дубаи.

Гога заедно со својот син одмарана плажите во топлиот и луксузен Дубаи. Таа на социјалните мрежи објави видео во кое се гледа како ужива, а се снимаше покрај базенот.

Имено нејзиното сексапилно издание привлече големо внимание во кое до израз доаѓа нејниното витко тело и облините кои гордо ги покажува.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Goga Sekulić (@sekulicgoga)

Коментари

Популарно