(Фото) Бресквица откри детали за врската со момчето

Последните неколку недели српската пејачка Анџела Игњатовиќ посната како Бресквица привлече големо внимание со песната „Гнездото на орелот“, песна со која се натпреварува на „Беовизија“, а завчера се пласираше во големото финале.

Бресквица големото внимание од јавноста освен со својата музика, го привлече и со врската со раперот Војаж.

Парот веќе долго време не е во љубовна врска, а тоа ги разочара нивните фанови, а во моментов пејачката има нова љубовна врска.

До овој момент се објавени само неколку фотографии од нив двајца, но сега јавноста поубаво го запозна новото момче на пејачката.

Никола Станисављевиќ е осум години постар од Анџела, а е вработен како полицаец, а очигледно неговите мускули привлекуваат големо внимание поради кои полудеа многу девојки.

Бресквица за новото момче избегнува да говори во јавноста, а со оглед дека тој не е позната личност пејачката проговори кои се предностите од тоа:

Мене тоа навистина ми смета, тоа е единствената работа која може да ни засмета кога новинарите не пратат, луѓето не можат да сфатат дека понекогаш ни е потребна приватност. Моето момче не сака да се појавува во јавноста, а мене ми смета што луѓето тоа не го почитуваат. Јас разбирам дека на некого тоа му е дел од работата, но многу е просто, тој не е јавна личност и не сака да биде. Генерално сега нема конкретни предности или мани, но така е како што е, мене ми е преубаво и тоа е најбитно, вели Бресквица во една емисија.

Коментари

Популарно