Хејли Бибер го покажа трудничкото стомаче

Хејли и Џастин Бибер за првпат беа фотографирани од папараците по објавувањето на веста дека ќе станат родители.

Откако се откри дека 27-годишната трудница со месеци ја криела бременоста и дека е во шестиот месец, парот беше „уловен“ на прошетка во Лос Анџелес. Атрактивниот модел носеше костум со широк костум со краток бел топ.

Коментари

Популарно