(Фото) Ријана облечена како калуѓерка позираше со разголени гради

Познатата пејачка Ријана позираше за насловната страница на новото издание на магазинот „Interview“ .

Имено, таа беше фотографирана како калуѓерка, а нејзините откриени гради беа во преден план.

Фановите кои ја следат видно се разлутија на фотографиите.

 „Јас сум муслиман, но мислам дека ова е многу понижувачко“, „Што ти е во главата? Господ да ти прости“, се само дел од коментарите кои фановите ги упатија кон пејачката.

Коментари

Популарно