Фото: Александра Пријовиќ веќе нема проблем со килограмите!

Новите фотографииитена социјалните  мрежи  покажуваат дека Александра Пријовиќ веќе нема проблем со килограмите!

Александра Пријовиќ се обидуваше да ослабне многу брзо после раѓањето на нејзиниот син Александар, а во почетокот на есента, нејзината лиија навистина беше  е дотерана до максимум, пишуваат Балканските портали.

Фановите одамна се воодушевени од нејзиниот изглед, но до пред неколку месеци се случуваше дека некои панталони , особено без позирање - „природно“ како што сакаме да кажеме - не изгледаа многу атрактивно.

Сепак, неколку нови фотографии покажаа дека Александра очигледно веќе нема проблеми со килограмите. 

Збогум, долги јакни и асиметрични фустани кои маскираат какви било несовршености на телото.

Дали е така уверете се....

(Фото) Лила го најде својот летен рај на море во Албанија

Водителката Лила Филиповска замина на одмор во Албанија од каде секојдневно објавува фотографии од својот летен рај.

Лила овој пат како да сакаше да остане мистериозна кога е во прашање кој и прави друштво и ја фотографира, како и изборот на дестинацијата. Следбениците прашаа каде точно во Албанија се наоѓа, а таа не им даде одговор.

(Фото) На 62 години пејачката се фотографираше топлес

Светската пејачка Мадона покрена лавина коментари  откако објави селфи на огледало на Инстаграм.

На фотографијата таа позра топлес, а голите гради ги покри со рацете, додека доле носеше само гакичќи, па потпирајќи се на патерицата таа откри прилично завидна фигура на 62 години.

Додека едни ја критикуваат дека покажала премногу, други ја фалат. Едно е сигурно, таа дава се од себе за да си ја зачува фигурата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Everyone has a Crutch................ 🛠

A post shared by Madonna (@madonna) on

(Фото) Георгина објави жешка фотографија, а тој веднаш изреагира

Георгина постојано објавува провокативни слики на социјалните мрежи, а сега Роналдо реши да остави коментар на една од нејзините фотографии.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nuestro destino nunca es un lugar, sino una nueva forma de ver las cosas. 🌹

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

„Најубава жена на светот“, искоментира Роналдо на фотографијата на Георгина.

Неговиот коментар предизвика бура на профилот на Георгина, па доби повеќе од 15.000 лајкови, како и 500 дополнителни коментари.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Estos son los ojitos que le pongo al amor de mi vida 🤪...🧜🏽‍♀️❤️...#amote

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Популарно