Видео: Милојко ја прeтeпe Милијана заради

Синоќа започна расправија во  во вилата -каде се одржува ријалити шоуто  „Парови“ откако Милијана, по своја иницијатива, започна да ги пакува своите работи за да оди кај својот љубовник  „Жабац“.

Хаосот започна со тоа што прво Милијаnа  го удри Урош во соблекувалната, бидејќи тој не сакаше да се помести  додека таа ги земеше своите работи. Во тој момент, Милојко и Милијана беа внатре, каде што Милојко прво започна да го удира Урош, а потоа со тупаница започна да ја удира по главата кон Милијана, кој не можеше да се одбрани.

Обезбедувањето реагираше веднаш, но не доволно брзо за да ги раздели!

Продукцијата ќе одлучи дали и со колку пари ќе бидат казнети учесниците.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BESNI_MEDVEDICI (@besni_medvedici) on

Фото: Сите зборуваат за нејзиното деkолте

Холивудската актерка Скарлет Јохансон направи вистински„хаос“  со тоа што се појави на црвениот тепих на доделувањето наградите Screen Actors Guild  во фустан кој ги остави сите без здив кога ја видоа.

Поточно, 35-годишната Скарлет блескаше одејќи рака под рака со свршеникот Colinom Jostom  додека со гордост го покажа длабоко деколте во смарагдно зелен фустан што не и дозволуваше да носи градник под него. На задниот дел, таа „даде“ поглед на голиот грб и огромната тетоважа , како и дел од стомакот и градите, што не ги покажува толку често.

Инаку, русокосата убавица е позната како голем љубител на тетовирање и украсување на нејзиното тело со мастило, а интересните тетоважа ја скокоткаат имагинацијата на многу фанови.

Патем,  Скарлет деновиве испишува историја, со тоа што е првата актерка што беше номинирана за најдобра  главна женска актерка и најдобра споредна женска улога во историјата на филмските награди „Оскар“ .

Интересен факт е дека таа  се најде на врвот на списокот „Форбс“ на најплатени актерки во 2019 година, со што го повтори успехот од 2018 година. 

Фото: Игор Карачиќ е „немоќен“ пред неа

31-годишниот ракометар Игор Карачиќ беше прогласен за играч на натпреварот на неодамнешниот натпревар меѓу Хрватска и Германија на Европското првенство во ракомет

Иако нив ги бодреше цела Хрватска и пошироко, неговата девојка, атрактивната  манекенка Душица Андоновска, исто така го бодреше  Игор  .

Според  медиуми, Игор  ја освоил Душица пред една година додека играше за ракометниот клуб Вардар во кој помина неколку години.

Игор моментално игра во Полска и  медиумите  започнаа да шпекулираат дека манекенката исто така планира да му се  придружи на Игор.

Исто така, се шпекулира дека наскоро ќе има веридба, иако Игор не објавува фотографии од неа на социјалните мрежи/

Парот, наводно, ги поминал Божиќните празници во Мостар, а Душица и нејзиниот избраник беа во Загреб за време на подготовките за Европското првенство. 

Фото: Потроши богатство за да ги „дотера“ своите грaди

Може да биде тешко животниот стил и изгледот на британската старлета Кејти Прајс да служат како пример, но токму таа ја инспирираше 25-годишната Елиса Селина Албрич  од Дизелдорф, Германија, која денес има  армија на  следбеници на социјалните мрежи  благодарение на раскошните гради кои ги има сега после ставањето на имплантанти во вредност од 18 000 фунти.

Elisa тврди дека со само 15 години почнала да размислува за операцијата, бидејќи нејзините гради беа толку мали, што таа не може да носи градник, и така почнал нејзиниот пат до денешниот изглед 

Кога имала 18 години, ја направила  првата операција на градите и ги зголемила од големината А до големина Н. Потоа таа продолжила со операциите се до екстремната промена што ја замислила таа.

"Градите ми беа премногу мали. Отсекогаш сакав да имам големи гради и немав никакви гради. Понекогаш момците ми велеа дека воопшто немам такво, но не ме допира премногу, не го сфаќав  тоа сериозно. Имав 15 години кога Отсекогаш размислував за пластична хирургија.Секогаш гледав во девојки кои имаат гради и им се восхитував, мислев дека изгледаат убаво и решив дека сакам да ги имам и јас. Едноставно го сакам тоа .Мислам дека Кејти Прајс е таа која најмногу влијаеше врз мене. јас и мислев дека таа е секогаш убава “, изјави Елиса.

Популарно