Младата пеачка призна дека имала дечко геј

Младата пејачка и поранешна членка на  Задруга, коментирајќи ги сегашните учесници, откри дека „не  се допаѓаат  мажите кои не можат да признаат какви се“

Поранешната учесничка на Пинк Ријалити,  го коментираше учеството на нејзиниот брат во новата сезона,  и се осврна на односите меѓу жените и мажите.

Причината за ова беше поранешното момче на Станија Добројевиќ Владимир Томовиќ, кој „секојдневно размислува како да му направи нешто лошо на нејзиниот брат“.

„Што има во неговата глава? Прашањето е, каков живот имал овој човек, па затоа тој треба да изрази фрустрација кон некого? Второ, човек кој сака да признае што е .., тоа е  страшно. Знам дека можам да чувствувам човек кој ги сака мажите затоа што Се изгорев себеси “, рече пејачката и откри дека таа била во врска со момче кое е геј.

"Го почувствував тоа со еден од моите партнери. Се чувствував толку лошо што посакувам  ниту една жена да не  се чувствува така. Јас не ги сакам мажите кои ги заведуваат жените, но всушност сакаат нешто друго. Додека не раскинавме, сите ми кажаа дека тој ги сака мажите бев лут што не ми кажаа на време, ми беше сугерирано од сите мои  пријатели  дека тој  е геј, но јас мислев дека тие претеруваат, јас бев презаситен со овој, а Владимир  е таков човек “, Изјави Сара за„ Риалити “.

(Фото) Теодора ја разгоре фантазијата на мажите

Младата пејачка Теодора Џехверовиќ во моментов е една од најпопуларните девојки во Србија и нема маж кој некогаш не фрлил поглед на нејзиното совршено тело и заводливи облини.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

green cola @proteini.si_srbija @proteini.si_bih @proteini.si_crnagora @proteini.si_slovenija

A post shared by ᏆᎬᎾᎠᎾᏒᎪ (@teodoradzehverovic) on

Освен по прекрасниот глас, витката линија и големите хитови, Теодора е препознатлива и по тетоважите кои ги има насекаде по телото.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

sneakers @opposite_fashion

A post shared by ᏆᎬᎾᎠᎾᏒᎪ (@teodoradzehverovic) on

Новата тетоважа која од неодамна го краси нејзиното тело се наоѓа на многу интересно место, а станува збор за мало срце нацртано на нејзините гради.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#swimsuit @crybaby_store 🖤

A post shared by ᏆᎬᎾᎠᎾᏒᎪ (@teodoradzehverovic) on

(Фото) Мама Пријовиќ го покажа заводливото тело

Александра Пријовиќ веќе ужива во својот одмор, а фотографиите ги споделува со фановите на социјалната мрежа Инстаграм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunset🌄

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Фотографијата, која овој пат ја објави, привлече големо внимание, посебно меѓу машката популација.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌊

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Александра во бикини и провокативна поза се наоѓа на местото на возач на јахта, а дел од коментарите беа позитивни и посветени на нејзиниот изглед.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moje sve na svetu. 🌍

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

(Фото) Сенида објави жешка слика

Популарната пејачка Сенида е многу активна на социјалните мрежи каде што редовно објавува свои фотографии и снимки, но и комуницира со фановите.

Со најновата фотографија на својот Инстаграм профил пејачката успеа да ја разгори фантазијата на мажите и да ја крене температурата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#thalassophile

A post shared by Senidah (@senida_h) on

Таа се фотографираше во провокативна поза пред огледало, и тоа без градник, во фустан кој повеќе открива, отколку што покрива, а поради начинот на кој беа поставени нејзините нозе, многумина се прашуваат дали има долна облека.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Call me Lolita 💃🏽

A post shared by Senidah (@senida_h) on

Популарно