Пејачката доби непристојна понуда

Бидејќи се разведе по трет пат, Наташа Беквалац тврди дека нема дечко, но очигледно не и недостасуваа понуди за врска.

Мажите и се додворуваат скоро секој ден, а одреден маж дури и понудил 100.000 евра само за да помине една ноќ со неа, пишува „Курир“. Тој не бара ништо од Наташа, туку само таа да  му обрне внимание сè додека не се запознаат подобро, по што можеби меѓу нив може да се роди љубов.

- Вие и јас многу добро се познаваме. Ќе ти дадам 100.000 евра за една ноќ со тебе. Не мора да ме сакаш, не мора да бидеш со мене, туку дај ми шанса. Се осмелувам. Пробај ме. Имам автомобил. Стан. Псмели се. Имам две деца. Ова е лажен профил за мене, но не е ни важно - напиша тој во пораката, , а потоа мажот  започнал поинтензивно да и се додворува.

Ќе те освојам . Вие ќе бидете моја! Не барам ништо, само една вечер со вас. Еден момент кога ќе ме видиш и ќе сфатиш сум вистински човек.за тебе Јас не сум од  ИТ секторот и не фрлам топки на спортови и водени терени - се наведува во пораката момчето кое се претстави како Младен, алудирајќи на професиите на нејзините поранешни избраници.

- Ќе ти дадам живот, страст, емоции. До мене ќе бидете „барбика“. Во живо „барби“. Оној што ја шета оваа земја, кој му дава посебен шарм со нејзината убавина. Одговори на оваа порака и вашиот живот ќе се промени радикално. Само вашиот одговор е доволен за да ја започнете магијата. Ве чекам да ви го покажам моето вистинско лице..

Наводно станува збор за белградски бизнисмен кој последниве години живее на релација Србија - Франција - Швајцарија. Продава луксузни автомобили. Тој веќе некое време бил заљубен во Наташа и кога и да можел, одел на нејзините настапи. Тој ја испратил оваа порака до пријателите затоа што не верувале дека собрал храброст да и седодоворува на пејачката, иако тоа го сторил од лажен профил на Инстаграм. Патем, Наташа не е девојка што прифаќа понуди преку социјалните мрежи, така што овој млад човек веројатно нема голема шанса. Барем додека не ја  запознае  атрактивната пејачка некаде и ги искаже своите емоции во живо.

(Фото) Тие не оставаат никого рамнодушен

Северина и Игор Којиќ веќе неколку месеци не зборуваат за нивниот брак. Пејачката веќе со месеци е во Хрватска, на море, а Којиќ е во Белград.

Иако многу се шпекулираше за тоа дека нивниот брак е минато, сепак тие двајца не дадоа никаков одговор. Во меѓувреме, Северина е активна на Инстаграм и многу често објавува провокативни фотографии.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good morning, Angels... #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina (@severina) on

Овој пат пејачката позираше на необично место и на себе имаше провокативно црно бикини, кое ги истакнува нејзините облини.

(Фото) Миа Борисављевиќ фатена во провокативна поза со колешка

Со оглед на тоа дека би било добро да се оладат во овие топли денови, пејачките Миа Борисављевиќ и Анѓела Вујовиќ, позната како Ангелија спас најдоа во базен.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Živeli🥂

A post shared by Mia Borisavljevic (@miaborisavljevic) on

Тие заедно се фотографираа, а Миа објави фотографија на својот Инстаграм, кој веднаш беше „нападнат“ со многу комплименти.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#todaywasagoodday

A post shared by Mia Borisavljevic (@miaborisavljevic) on

Погледнете во продолжение како изгледаше фотографијата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pile moje 🐥 @[email protected]

A post shared by Mia Borisavljevic (@miaborisavljevic) on

(Фото) Се соблече и Неда Украден! Сите гледаат во долниот дел од сликата

Пејачката Неда Украден наскоро ќе го прослави својот 70. роденден, а на основа на нејзиниот изглед тоа може да се заклучи, зашто изгледа како девојче.

Неда утеха во топлите денови пронаоѓа во својата вила во Црна Гора, од каде што објави фотографии во бикини, која ги воодушеви сите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#challengeaccepted 🖤 by my beauty @bilba80 ! Together we are stronger. #nedaukraden #women #womensupportingwomen

A post shared by Neda Ukraden (@neda.ukraden) on

Пејачката која наскоро влегува во осмата деценија изгледа неверојатно.

Погледнете ја:

Популарно