ФОТО: Касандра разголена во кревет и без шминка

Кораима Торес луѓето ја паметат како Касандра. Некогашното девојче порасна во прекрасна жена која и понатаму го освојува светот.Иако знае да се скоцка како вистинска дама, таа покажа како изгледа и без шминка.

Кореима на својот Инстаграм профил сподели две фотографии на кои лежи во кревет, а под прекривката нема ништо.

Без шминка и на спиење, добра ноќ – напиша познатата актерка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mi #tbt Foto de @antoisaf @fugitivebodies #coraima #coraimatorres #losquiero #gratitud #recuerdos #comienzos

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feliz Semana 😘

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima) on

Коментари

Популарно