ВИДЕО: Порно место видео запис за песната на Ана

Украинската музичка ѕвезда Ана Седокова на својот Инстаграм профил објави видео со наслов „Помеѓу нас е доста влажно“, а на кое ерменската манекенка Гајана Багдасарјан изведува провокативен танц

Видеото кај нејзините конзервативни обожаватели предизвика лавина од реакции, па некои го нарекоа и „чист порнич“ и ја осудија пејачката за истото. Таа на тоа само одговори дека спотот и неа добро ја стресе.

 

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

 

A post shared by Gayana Bagdasaryan (@gayana_model) on

 

A post shared by Gayana Bagdasaryan (@gayana_model) on

 

A post shared by Gayana Bagdasaryan (@gayana_model) on

ФОТО: Задникот на Марјана собира илјадници лајкови

Кога во бели пантолони го напрчи задникот предизвика лавина од воодушевувања кај нејзините обожаватели… Впрочем, како и претходно! Затоа секогаш кога водителката ќе ви го заврти грбот, наместо да се лутите, радувајте се…  Зашто Марјана – има што да покаже!

ВИДЕО: Се прошета гола по улица и направи хаос во сообраајот

Гола жена, која само во потпетици прошета по една улица во бразилскиот Манхуачу минатата недела, предизвика хаос во сообраќајот.

Возачот Хулио Салес ја следел и снимил од својот автомобил, а кога ја стигнал ја прашал дали и треба помош.

Непознатата жена која се движеше по улицата со гардеробата во раце и здолниште на глава, не се потруди да одговори.

Хулио за локалните медиуми раскажа дека во рацете освен облеката, носела и шише, па сигурен е дека била „под дејсто на алкохол“.

Популарно