ФОТО: Хурем Султан со провокативен проѕирен фустан

Мерием Узерил или нам позната како Хурем Султан, во кан синоќа покажа повеќе од што требаше. Таа на црвениот тепих прошета со фустан кој е проѕирен и од кој и се гледа задникот.

Минатата година пак, се појави со длабоко деколте.

Погледнете ја : 

Коментари

Популарно