ФОТО: Груевски се забавуваше со пopнo ѕвезда во Будимпешта!

На официјалната страна на Фејсбук, Budapest Business Party (Бизнис забава Будимпешта) e објавена фотографија на
која се гледа експремиерот Никола Груевски во друштво на згодна бринета.

На истата забава се има појавено и порно ѕвездата Роко Сифреди. Сифреди е поранешен порно актер, сегашен режисер и продуцент на порно филмови.

Засега останува непознато во кое својство бил поканет Груевски на оваа забава и секако која е згодната девојка.

Коментари

Популарно