ФОТО: Албанската пејачка на под во тоалет, само по танга!

Светски познатата ѕвезда, Бебе Реџа е родена во Њујорк на 30 Август, а нејзините родители се Албанци од Дебар кои емигрирале во САД во текот на 80-тите години од минатиот век. Нејзиното вистинско име е Блета Рекса.

Пред неколку дена сексипилната Албанка, го прослави 30тиот роденден. Таа на инстаграм реши да објави чудна отографија од подот на тоалетот. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

-  Вака изгледаат 30сетите. Мојот костум за роденден - љубов кон себе, напиша таа под фотката.

Коментари

Популарно