ФОТО: Карлеуша направи роденден за паметење на ќерките

Српската пејачка Јелена Карлеуша вчера го прослави роденденот на двете ќерки кои се разлика една година меѓу себе.

Имено Карлеуша само без присуство на Душко Тошиќ го прослави 11-от и 10-от роденден на Атина и Ника кои се родени на 7 септември.

-Со гордост можам да кажам дека моите ќерки се многу скромни, девојчиња кои не сакаат ништо. Тоа се деца кои што имаат се и не сакаат ништо. Сега само посакаа убава забава и полно другарчиња, а мама го направи тоа за нив, вели Калреуша за српски Телеграф.

Коментари

Популарно