ФОТО: Луна едвај го собра своето деколте

Пејачката Луна Џогани вчеравечер прв пат застана пред камерите откако ги вгради силиконите на себе, но публиката не знаеше каде да гледа од еден друг детал кој ги препоти присутните во студиото.

Имено Луна Џогани беше гостинка во емисијата „Амиџи Шоу“ кај Огнен Амиџиќ и ги доби сите аплаузи за својот изглед.

Таа за оваа прилика максимално се погрижила за својот изглед, па одбрала впечатлива комбинација која во прв план ја истакнала нејзината витка става.

Ја искористи оваа комбинација и ги покажа новите силиконски градите.

Коментари

Популарно