ФОТО: Актерката и на 62. години изгледа одлично

Актерката Мелани Грифит за која многумина сметаат дека лицето си го упропастила со пластични операции сепак нема проблем да се соблече и да покаже како изгледа во долна болека.

Таа позираше во својот гардеробер во црна долна облека, а фотографијата ја објави на Инстаграм каде веднаш доби пофалби за изгледот.

Коментари

Популарно