ВИДЕО: Јелена Томашевиќ славеше роденден - сопругот не остана рамнодушен

Пејачката Јелена Томашевиќ славеше роденден, а честитката која на социјалните мрежи ја објави нејзиниот сопруг актерот Иван Босиљчиќ никој не остави рамнодушен.

Тој објави видео од Јелена во романтичен бел фустан како се врти во круг.

„Засекогаш вака. Среќен роденден радост“, напаша актерот, а таа веднаш му возврати: „Ти благодарам љубов моја“.

Коментари

Популарно