ФОТО:Скопјанката Еленора во провокативно издание и во теретана

Манекенката Еелеонора Миљковиќ, која својата слава ја зголеми со учеството во рпското реално шоу Задруга, важи за една од најзгодните жени на јавната сцена на Балканот.

Скопјанката на својот Инстаграм профил често објавува провокативни фотографии, а сега покажа и како таа изгледа во теретана.

Погледнете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤤

A post shared by Миљковиќ Елеонора🐿 (@miljkovikj.official) on

Коментари

Популарно