ФОТО: Ратајковски повторно позираше речиси гола

Убавата Емили уште еднаш покажа дека не сака многу да носи градник на себе, и уште еднаш позираше топлес.

Имено таа позираше топлес а градите ги покри со рацете.

Па како тоа да беше малку таа објави и кратко видео  облечена во свилена наметка, а одозола не носи ништо на себе.

Ратајковски инаку е една од најпопуларните манекенки на социјалните мрежи, нејзините „жешки“ фотки на Инстаграм ги следат 24 милиони фанови.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tb

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Коментари

Популарно