ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ како од мајка родена – мажите паѓаат во несвест!

Ќерката на балканската дива, Светлана Цеца Ражњатовиќ, пејачката Анастасија Ражњатовиќ одлучила да ги израдува своите обожаватели и следбеници на социјалната мрежа на Инстаграм.

Имено убвата пејачка, имала прилика да се фотографира за едно познато списание, па една од сетот фотографии решила да сподели на Инстаграм со своите следбеници.

На оваа фотографија Анастасија покажа како изгледа гола до половината, делот кај градите и го покриваат ракавици, кои што истата ја прават уште по ефективна, пишуваат српските медиуми.

Пејачката предизвика лавина на коментари на социјалните мрежи, а најсреќни секако беа припадниците на спротивниот пол.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Novi @story.srbija je u prodaji❤️

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Коментари

Популарно