Сите го забележаа овој детал

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ објави фотографија во костум за капење од минатогодишниот летен одмор, а со нејзиниот изглед таа ги запали социјалните мрежи.

Имено, наследничката на Цеца објави фотографија на Инстаграм на која позира на плажа во жолт костум за капење, а никој не може да остане рамнодушен кон нејзиниот чоколаден тен и извајано тело.

– Минатото лето – напиша Анастасија во описот на фотографијата, додека следуваа пофални коментари за нејзиниот изглед: „Убавица“, „ти гориш“, „Преубава си“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

last year 🥺😍

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Коментари

Популарно