(Видео) Се појави снимка од Луна и Гастоз: Таа го милува, а тој тргна по гаќи*ките!

Пред кариерата во реалното шоу, Луна Џогани се најде во спот на Огњен Амиџиќ за песната „Измама“. Под познатата „јорган планина“ тие се милуваа.

Гастоз ја држеше за нозе, а Луна го милуваше неговото стапало. Кога ги откри водителката, тие вреснаа, а какоизгледаше тоа може да погледнете во продолжение на видеото.

Џогани претходно се поврзуваше со младиот шоумен, кој е популарен на Јутјуб, а потоа се прослави и по неколку реални шоуа.

Ова видео дефинитивно нема да му се допадне на Марко Миљковиќ, ниту на сите останати кои и веруваа на Луна дека никогаш не била со Гастоз.

За повеќе детали може да го погледнете видеото во продолжение.

Коментари

Популарно