Фото: ЈК се појави без га..и

Фудбалерот Огњен Врањеш  го славеше  својот 30. роденден, на кој присутните се забавуваа со Светлана Цеца Ражнатовиќ, Јелена Карлеуша се обидуваше да го сврти вниманието кон себе на свој начин.

Таа објави свои фотографии на кои се гледа дека не носи долна облека.

За снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појавила во долг црн фустан со отворени делови точно на места кои покажуваат дека таа не носи долна облека.

Погледнете: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👅 In @fromgrayscale set

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Тања Савиќ го загуби бебето?!

Тања Савиќ преживува пеколни денови во својот живот, а по караницата со сопругот Душан јованчевиќ и неможноста да ги види синовите Максим и Ѓорѓе, кои се со татко им во Австралија, пејачката го загубила и бебето.

„Во момент кога најмногу ја погоди тоа што разбра дека синовите не знае кога ќе се вратат, а покрај тоа и со Душан беше во конфликт. Тања се посомнева дека е бремена. Беше тоа мала бременост од пред неколку недели“, открива извор за медиумите.

„Прво се обиде да разговара со Душан и да ја спушти топката, па да му каже дека чекаат трето бебе, но тој беше суров. Не сакаше да попушти, а тоа ја дотепа Тања. Тоа влијаеше на нејзините хормони и на крајот го загуби бебето“, додава изворот за медиумите.

(Фото) Цеца реши: Еве која актерка ќе се најде во улогата на Светлана Ражњатовиќ во филмот за Аркан!

За филмот кој го раскажува животот на по*инатиот Жељко Ражњатовиќ Аркан многу се шпекулираше во текот на претходните неколку години, а сга е јасно дека наскоро ќе се случи тоа и ќе се сними филм.

Како што дознаваат медиумите, Светлана Цеца Ражњатовиќ долго време се мислеше дали да се сними филм за нејзиниот сопруг, но сега реши дека е време за такво нешто.

Цеца јавно призна дека единствен актер кој би можел да ја одигра улогата на Аркан е нејзиниот пријател Вук Костиќ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hmmm..veoma su slični..Bezbedonosno intetesantne osobe..mada ovaj sa mitraljezom liči na SPAR...ma nee nemoguće

A post shared by vuk kostic (@vukkosticbadza) on

Ражњатовиќ со семејството дискутираше на оваа тема и за останатите улоги, па смета дека нејзе одлични би ја глумела Слобода Мичаловиќ, за која тври дека ја обожава.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎬

A post shared by Sloboda Micalovic (@sloboda_micalovic_boba) on

(Фото) Девојко избањај се! Луна Џогани направи гр*зна работа пред сите!

Младата пејачка Луна Џогани повторно се врати во реалното шоу „Задруга“ сезонава, иако многумина сметаа дека ќе ја продолжи музиката кариера и нема да се враќа во емисијата, сепак се случи токму спротивното.

Џогани постојано е во центар на внимание поради драматичната врска со нејзиното момче Марко Миљковиќ, со кој се разделуваше веќе неколку пати, а сега таа ја згрози цела јавност.

Пејачката се пресоблекуваше во гардероберот, па пред милиони гледачи направи нешто што згрози многумина.

Џогани се пресоблекуваше во гардероберот, каде што наметката, а потоа под пасувите почна да се мириса, а тоа ги згрози фановите на социјалните мрежи.

Популарно