Видео: Еднооки се враќаат на телевизија - вечерва

Најпопуларната македонска сатирична анимирана серија, Еднооки се враќа на етерот на ТВ Сител. Според најавите на телевизијата, серијата ќе биде прикажана денеска (сабота, 7 март 2015 година), по вестите, во 19.40 часот.

Еднооки е македонска сатирична анимирана телевизиска серија од Контрабанда продукција.

3586

Серијата започна да се емитува во април 2006 година. До декември 2007 година се емитуваше на А1 Телевизија, потоа на Канал 5 Телевизија, а од декември 2011 до 2013 година на Сител телевизија. По една година пауза, во септември 2014 година популарната сатирична серија Еднооки се врати во етерот со нова сезона. Но, наместо на телевизија, карикатурите се прикажуваат на Веб платформата Parahodot.tv наменета за независна содржина. Во серијата на хумористичен начин се раскажува политичката сцена, спорот со Грција, меѓуетничките односи, односите со соседните држави, актуелните случки, животот на политичарите и секојдневниот живот на народот во Македонија.

ВИДЕО: Зорица тверкаше па предизвика „земјотрес“ во студиото

Зорица Антиќ една од најзгодните белграѓанки со секси танц се претстави на „Пинкови ѕведи“ и ги остави сите со подотворена уста.Имено таа се бави со балет, а одлична е и во тверкање.

Таа ги доби сите пет гласови, а машкиот дел од публиката и жирито уживаа во овој настап.

Погелднете како изгледаше тоа:

ВИДЕО: Селма танцуваше по градник и изгледа посекси од било кога

Селма Бајрами познатата пејачка беше во Мајами, а потоа се упати во Атланта, од каде објави неколку снимки од својата забава.

Во провокативна облека пејачката ги воодушеви мажите.

Пејачката која има 38 години отсекогаш важела за една од најатрактивните на естрадата, а сега покажа и дека умее неверојатно да танцува.

Погледнете:

ФОТО: Софија во најжешко издание досега

Софија Милошевиќ една од најубавите манекенки која важи за вистинска бомба, со провокативна фотографија ги запали фановите на Инстаграм.

Познатата манекенка ги пречекори границите на сексипилот.

Погледнете ја: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Are you ready for @bysofimilo ?💋 #fridaymood #bysofimilo

A post shared by SOFIA (@sofijamilo) on

Популарно