ФОТО: Познатата пејачка сега е русокоса

Познатата светска пејачка Камила Кабело е црнка откако се појави на сцената, а сега преку ноќ направи голема промена и со новата фризура и боја го смени буквално личниот опис.

На Инстаграм објави фотки со руса коса.

Погледнете ја: 

Коментари

Популарно