Откриено која е згодната бринета од фотката на Груевски

Никола Груевски, поранешниот македонски премиер кој е во бегство во Будимпешта, се појави на еден настан, а внимание предизвика негова фотографија на која тој е до згодна бринета.

Жената која привлече внимание и лавина коментари се вика Вивиен Чене, по професија е економистка, но е позната како инфлуенсерка и модел фриленсер, која има над 35.000 следачи и постојано објавува професионални фотографии од неа, но и рекламира производи.

Заедно беа фотографирани на бизнис забава.

Коментари

Популарно