ВИДЕО: Новинарите не сакаа изјава од Заев

Синоќа, пред почетокот на лидерската средба, премиерот Зоран Заев сакаше да даде изјава за медиумите но новинарите незаинтересирано му порачаа изјава да даде по средбата.

Погледнете како изгледаше тоа:

Коментари

Популарно