ФОТО: Погледнете ги Сестрите Кардашијан пред пластичните операции

Не е тајна дека сестрите Кардашијан ги користеле услугите на естетски хирурзи за да го достигнат сегашниот изглед и да владејат со социјалните мрежи.

Колку пластичните операции им помогнале покажува и фотографијата од тинејџерсаките денови на Ким и Кортни , каде позираат заедно.

„Одиме во Ерменија“, напиша Ким покрај фотографија. Имено, нивниот татко е Ерменец.

Иако вели дека нема ништо против пластична хирургија, Ким призна само дека користи  инјектирање на филер, но многу нејзини обожаватели се убедени дека работела на носот, на бутовите и на задникот, пренесува Harpers Bazaar. Кортни призна дека ги зголемила градите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We’re going to Armenia 🇦🇲

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Коментари

Популарно